Co se děje v Křižíkově ulici | All Star Ballet Gala - elita světového baletu v Hudebním divadle v Karlíně | Ulice Křižíkova, Praha 8

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

 

5. října v Hudebním divadle v Karlíně od 20.00 přijměte pozvání společnosti United Ballet Artists  na představení ALL STAR BALLET GALA, kde mistrovské umění a špičkovou virtuozitu reprezentují osobnosti baletu zastupující prestižní světové scény.

oslání All Star Ballet Gala, které se koná v rámci Prague International Ballet Gala je představit v Praze světově uznávané tanečníky různých zemí a zprostředkovat v jejich podání výběr toho nejlepšího ze současné baletní tvorby. Hvězdy významných světových baletních souborů a divadel seznámí diváky s technickou bravurou ve stylu klasiky, neoklasiky a současného tance. All Star Ballet Gala je reprezentativní přehlídkou produkce baletní elity různých zemí světa. Program večera představuje klasická i současná díla v originálních verzích uznávaných choreografů i díla nová, která vypovídají o zcela nových současných podobách baletu a tance.